Panel Çit Modelleri

Panel Çit Çeşitleri Nelerdir?

Panel Çit bahçe, iş yeri, bina ve benzeri alanların korunması ve güvenliğinin sağlanması için kullanılan metal çit ürünleridir. Duvar panel çit olarak da bilinir. Genellikle bahçe duvarı gibi belirli bir yüksekliğe monte edilir, ancak panel çit toprak veya beton zeminlere de monte edilebilir.

Bahçe çiti modelleri kullanılan normal çim çit ürünlerinden sonra modern bir çit, tel çit panelidir. Panel çit, oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü, metal çit direklerinin işlenmesi ve şekillendirilmesi ile oluşturulan bir çit çeşididir. Çok sağlam bir yapısı var. Hava koşullarına dayanıklı, zamanla solmayan ve paslanmaya karşı oldukça dayanıklı bir üründür.

Panel Çit Ne İçin Kullanılır?

Panel çit tercih etmeniz için günümüzde pek çok sebep bulunuyor. Bu ürünler estetik bir görünümü bahçenize sunarlar. Bunun yanında güvenlik açısından da oldukça yüksektir. Bu ürünler sayesinde elini kolunu sallayarak kimse bahçenize giriş yapamayacaktır. Bunun yanında sokak hayvanlarından da bahçenizi korumuş olacaksınız. Ürünlerinizi istediğiniz renk tasarımında yaptırabilirsiniz. Böylelikle kaliteli bir ürüne kavuşma deneyimine erişmiş olursunuz.

Bu ürünler oldukça düşük maliyetlidir, dolayısıyla aile bütçenize hiçbir şekilde zarar vermez. Fiyat performans ürünü olma özelliğine sahiptir. Montaj işlemleri çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Böylelikle ürünlerin kalitesi yadsınamaz derecede büyüktür.

Panel Çit Ne İşe Yarar?

Panel örgü çit, bahçeleri ve zeminleri tasvir etmek için yaygın olarak kullanılır. Panel çitin bir diğer kullanım alanı da bahçenizi başıboş hayvanlardan korumaktır. Panel çitlerin uçları sivri uçludur ve istenirse üzerlerine jiletli tel monte edilebilir. Bu da panel çitin çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün olmasını sağlar.

Metal çit ürünü parçası olan panel çit paslanmaya karşı dayanıklıdır ve çok uzun ömürlüdür. Panel hasır modelleri, galvanizli telden imal edilmiş olup, üzeri PVC ile kaplanmıştır, bu sayede zamanla solma ve yıpranma olmaz. Bu sayede bahçeniz gibi yaşam alanlarını şık ve estetik bir güvenlik yöntemiyle yıllarca koruyabilirsiniz.

Panel çitin bir diğer kullanım alanı da bahçedeki çiçek, bitki ve ağaçları korumaktır. Özellikle bahçe güvenliği için sıklıkla tercih edilen panel çitler, özel ölçülerde üretilebilmektedir.

Panel Çit Montajı Nasıl Yapılır?

Panel çit montajı günümüzde oldukça hızlı ve kolay bir şekilde yapılıyor. Uzman panel çit montaj ustası tarafından bu işlem profesyonel bir şekilde oluşturuluyor. Kolay sökülebilir ürünlere sahip olan bu ürünlerle kaliteli bir güvenlik sistemi duvarına erişim sağlayabilirsiniz. Ürünlerin kolay sökülebilir olması ürünlerin aktif pozisyonda kullanılabilmesini sağlamıştır. Böylelikle taşınma esnasında çok kolay bir şekilde ürünlerinizi çıkartabilir ve montaj işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Toprak zeminler başta olmak üzere işlemler birçok zemine uygulanabilir.

Panel Çit Kullanım Alanı

Panel Çit, organize sanayi bölgesi, askeri bölge, okul sınır duvarı, çevre hastane çevresi, bahçe ortamları ve spor alanlarında güvenlik ve caydırıcılık açısından pratiktir. Panel çit beton dökülerek zemine monte edilir. Bu montaj yöntemi ile yerleştirildiği alana estetik bir görünüm kazandırır. Bu estetik tasarıma uygun olarak açılıp kapanabilen kapılar için panel çit kapılar kullanılabilir.

Panel Çit kullanılarak evcil hayvan barınağı da oluşturulur. Hayvan barınakları istenilen ölçü ve şekilde üretilerek doğal görünmesi sağlanır. Çit paneli yeşil renkte üretilip monte edildiğinde, temelde özdeş bir görünüm elde edilir. Bu sayede yeşilliğin estetiği korunmuş olur.

Panel çit, yaşam alanlarında kullanıldığında güven sağlar. Panel çit her ölçüde mevcuttur ve istenilen desende uygulandığı bahçe girişine güzellik katar. Panel Çit, hava şartlarına dayanıklı ve kolay monte edilebilen imal edilmiş bir malzemedir. Çit Panel güzel bir görünüm sunar, manzarayı etkilemez ve görsel görünümü ile beğeni toplar.

Panel Çitin Özellikleri Nelerdir?

Panel çit, yapısı çok dikkatli işlenmiştir, simetrik bir yapıya sahiptir ve her çit arası mesafe eşittir. Tel örgü çit sistemlerinin yükseltilmiş versiyonu olan panel çitler, ağır metalden üretildiği için daha dayanıklı ve daha uzun ömürlüdür. Genellikle yeşil olan çit paneli isteğe göre siyah veya diğer renklerde üretilebilir. Yeşilin en çok tercih edilmesinin sebebi doğal ve estetik görünmesidir.

Panel Çit Nasıl Kurulur?

Panel çitin montajı çok kolaydır. Panel çit üreticileri, panel çit satın aldığınız kişiler, ürünü sizin için özenle kurarlar. Nayiffen Metal Çit Sanayi olarak en kaliteli malzemeleri kullanarak ürettiğimiz panel çitlerin montajını özenle yapmaktayız. Aşağıda adım adım panel çit montajının nasıl yapıldığını görebilir ve montaj videosunu izleyebilirsiniz.

Panel çitler, montajı ve montajı kolay olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda bir ekonomik kapanma modelidir. Panel çiti bir süre kullandıktan sonra üzerine çim çit montajı da mümkündür. Bu nedenle oldukça pratik ve avantajlı bir üründür.

Panel çitin nasıl monte edildiğini görelim. Panel çit yapılırken izlenmesi gereken bazı adımlar vardır. Panel çit yapım adımlarını aşağıda görebilir ve panel çit montajı hakkında detaylı bilgiye video izlerken ulaşabilirsiniz.

Panel Çitin 8 Adımda Montajı

  • Panel çitin montajı yapılırken öncelikle çit direklerinin kapakları takılır.
  • Daha sonra çit direklerinin montajını kolaylaştırmak için çit direklerine vida delikleri açılır.
  • Daha sonra panel çitin kurulacağı yerde direklerin konumları metre cinsinden ölçülerek işaretlenir. (Bu noktada çit direkleri yerlerine konulabilir ve ölçümler daha kolay yapılabilir.)
  • Her çit direğinin arasında eşit mesafe olacak biçimde işaretlemeler yapın.
  • İşaretlenen konuma bir çit direği yerleştirilir ve direk bu noktaya vidalanır. (Vidalama adımından önce kolon deliğine denk gelecek şekilde bir delik açılır
  • Daha sonra metal pimden gelen somunlar çıkarılarak deliklere yerleştirilir. Somunların deliklere düz olduğundan emin olun.)
  • Son olarak, çit direği somunun içine yerleştirilir ve somun ve dikme bir anahtarla birbirine sabitlenir.
  • Son bir adım olarak, çit direkleri arasına çit eklemek için açılan deliklere metal çit yerleştirilir. Metal çit, kelepçeler kullanılarak buraya sabitlenir. Bu şekilde çit paneli montajı tamamlanmış olur.

 

Gördüğünüz gibi panel çit montajı oldukça basittir. Yalnızca alınan ölçümleri dikkate alın ve doğru yerlere delikler açın. Bu sayede panel çiti doğru ölçülerde kolayca monte edebilirsiniz.

Bahçenizin güvenliğini arttırmanın en kolay yolu panel çit kullanmaktır. Nayiffen Metal Çit Sanayi olarak, panel örgü çit montajı ve montajı ile anahtar teslim projeler sunmaktadır. Metal çit panelleri, çim çit veya tel çit kullanımı ile bahçenizi daha güvenli bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. Alternatif olarak yapmış olduğunuz çit modeline dikenli tel takarak bahçenize maksimum güvenlik katabilirsiniz.

 

Panel Çit İle Bahçe Dekorasyonu

Panel çit ile bahçe dekorasyonu çok modern bir seçimdir. Çünkü panel çit modern görünümü ile bahçe ölçülerinize göre üretilmektedir. Özel ölçülerde panel çit üretimi sayesinde bahçenizin estetik değeri kaybolmaz. Panel çit bahçede çim ile uyum sağlayan yeşil renk ile üretilmektedir. Yeşilin farklı tonları kullanılarak üretilen panel çitin tonunu belirleyebilirsiniz.

Panel Çit, hem beton hem de toprak zemin üzerine kurulabilir. Bahçe yapınıza en uygun şekilde sağlam direklerle monte edilen panel çit direkleri, dübel ve kıskaçlar kullanılarak özenle monte edilir. Yağmur, kar ve şiddetli rüzgarlara dayanacak şekilde yapılan panel çitler, bahçe dekorasyonu için mükemmel bir seçimdir. Yaz ve kış aynı olduğu için panel çitler estetik görünümünü kaybetmez. Panel çit çeşitleri nelerdir:

1. Klasik Panel Çit

Çitin temel amacı, tarla, bahçe gibi özel mülkleri ayırmak ve çizilen sınırları korumaktır. Başlangıçta bu işlevi taş, dal, ahşap gibi malzemelerle sağlarken, günümüzde çelik ve demir gibi dayanıklılığı ön planda tutan ve korumayı, gerektiğinde gizliliği ve mahremiyeti en üst düzeye çıkaran malzemeleri sunmaktadır. Klasik panel çit hemen hemen her dış mekanda en sık kullanılan çitlerden biridir.

Klasik panel çit, her türlü dış mekanda rahatlıkla kullanılabilen, yeşil rengi ile dekoratif bir görünüm sağlayan, doğayla uyumlu bir tel örgü veya sadece güvenlik çiti çeşididir. İster zemine betonlama yöntemi ile ister duvara ankraj ile her türlü mekana montajı kolay olan klasik panel çitin standart genişliği 250 cm’dir. Boyları 50, 75, 100, 120, 150 ve 200 cm’dir. Tel çapı arasındaki fark genellikle 3,80mm , 4,00mm , 4.5mm ve ağ boyutu 5x15cm’dir.

Ortak panel çit kullanımları tarla, bağ ve ev bahçeleri gibi özel alanlarla sınırlı değildir. Ayrıca otoyollarda, otoyollarda, araçların bir kazada devrilmemesi için, park ve sanayi bölgelerinde kullanımları da önceliklidir.

Bu kullanım alanları çeşitliliği aynı zamanda klasik panel çitin boyut, şekil, taban malzemesi ve rijitlik seviyesini de etkiler. Bahçede kullanılan panel çit daha hafif, daha az dayanıklı ve estetiği ön planda tutarken, karayolu üzerine dikilen çitin temel özelliği rijitlik ve dayanıklılık olacaktır.

Klasik panel çitler kullanıldığı her yerde kullanılır, avantajlı özellikleri çok kolay monte edilebilmeleri ve demonte edilerek farklı mekanlarda tekrar kullanılabilir olmalarıdır. İmalat kolaylığı, uygun fiyatı ve etkili kalitesi nedeniyle en popüler çit modelidir. Klasik panel çitler, hava koşullarından etkilenmez, bakım gerektirmez ve dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlüdür. Ürün yanmaz, yağmur geçirmez, güneşte solmaz, dökülme yapmaz, bozulmaz, kaliteli ve dayanıklıdır, metal klips veya plastik halka gibi destek elemanları ile donatılmıştır. Bu, kullanıcının kolayca söküp yeniden monte etmesini sağlar.

2. Single Panel Çit

Single panel çit diğerlerinden ayıran en önemli özellik adından da anlaşılacağı gibi tek panel çit olarak üretilmiş olmasıdır. Dayanıklılığı ve ekonomik olması nedeniyle en çok kullanılan panel çit sistemidir.

Tek Panel Dekoratif Çit Sistemi diğer panel çit sistemlerinden farklı olarak adından da anlaşılacağı gibi görsel tasarım amaçlı tek tel üzeri dekoratif desenli olarak üretilmektedir. Sağlam, dayanıklı ve dekoratif bir üst tasarımı ile bu kadar popüler olmasının sebeplerinden bazıları.

Sanayide ve piyasada tasarım ve görsel amaçlı üretilen ve kullanılan, adından da anlaşılacağı gibi dekorasyon ve resimlerin önemini bilen kullanıcılarımız tarafından tercih edilen panel çit sistemidir.

Bu, hizmet açısından erişilebilen ve montaj ekiplerimiz tarafından hızla benimsenen en dayanıklı ve dekoratif tek şeritli çit sistemlerinden biridir. İklim koşullarında yağmur, güneş ve UV ışınlarına karşı yüksek kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı tek dekoratif çit sistemidir.

 

3. Double Panel Çit

Double panel çit, en dayanıklı çit türlerinden biridir. Çift panelli olarak üretilmiş olması dayanıklılığında etkendir. Çift rotlu olması ve ağır kaynağa maruz kalması darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlar. Kurulumu ve uygulaması kolaydır. Doğa olaylarından etkilenmediği için çitin dayanıklılığını da görmek mümkündür. Bakım gerektirmez ve dayanıklıdır. Firmamızın şu ana kadar double panel çit üretip sipariş verdiği yerlerde herhangi bir sıkıntısı yoktur. Nedeni kaliteli malzeme ile hassas uygulamadır. double panel çit diğer çitlere göre daha iyi görünür. Özellikle yeşillikler çim ile daha bütünleşik bir görüntü sağlar. Bu nedenle en sık aradığımız çitlerden biridir.

Double panel çit, insanların çevresini rahatlıkla görebilecekleri çitlerdir. Parklar, bahçeler, metrolar, güvenilirliğin gerekli olduğu yerler, villalar, otoyollar gibi birçok yerde kullanılabilir. Kalın double panel çit teli oldukça korunaklı bir görüntü oluşturur.

Çözgü ve atkı telinin yüksekliği, ağ aralığı, ağırlığı, çapı ürüne göre değişir. Müşterinin isteğine göre çiti kullanım yerine göre yönlendirerek üretime başlıyoruz. double panel çit, metal kelepçe cıvataları ile bağlanır. Parçaların ağırlıkları ölçülere göre değişmektedir. Örneğin, 6x6x6 boyutlarında bir double panel çit 13,5 kg’dan 38,9 kg’a kadar ağırlığa sahip olabilir. Paketin ağırlığı 8x6x8’dir ve maksimum kütle 51,2 kg’dır. double panel çit, sıcak daldırma galvanizli veya PVC boyalı galvanizli olabilir.

Bu çit tipinde maksimum yükseklik 2430 mm’dir. Bu yükseklikteki gözler arasındaki mesafe 50×200 mm’dir. Her bir double panel çitin özellikleri, yükseklik ve diğer faktörlere göre değişiklik gösterecektir. Kelepçeler, kapaklar ve kapaklar da double panel çitlerin çeşitleridir. Firmamız double panel çit imalatı ve satışı yapmaktadır. Müşterilerin ana üreticiden ürün satın alması her zaman daha karlıdır. double panel çit fiyatları ölçüye göre değişiklik gösterebilmektedir. double panel çit montajı kolay bir çittir. Yerleşmesi gereken müşterilere de eşlik ediyoruz. Paslanmaz, kırılmaz ve uzun ömürlü olan bu çitler esnek yapıları ile de oldukça kullanışlıdır. Size özel hazırlanmış bir fiyat için iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.

4. Yüksek Güvenlikli Panel Çit

Yüksek güvenlikli panel çit, yüksek düzeyde koruma istenen alanlarda kullanılan bir çit türüdür. Güvenlik risklerini azaltmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Sürünme ve kayma direnci sağlar. Hem özel tesislerde hem de resmi ve kurumsal kurumlarda kullanılan bu ürün oldukça uzun ömürlüdür ve yıllarca bakım gerektirmeyen koruma sağlar. Riskten kaçınan müşterilerin tercihi olan bu ürün, uzun yıllardır kamusal alanlarda kullanılmaktadır.

Yüksek güvenlikli panel çit, üretimde PVC veya sıcak daldırma kullanıldığı için oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Uzun yıllar çevresel faktörlerden daha az zarar görür ve uzun yıllar bakım gerektirmez. Çok düşük bir göz mesafesi ile hesaplanan bu ürün, hedefi topa doğru saptırarak olası saldırılara karşı koruma sağlar. Aynı zamanda bu özellik çitlere tırmanma ihtimalini de ortadan kaldırıyor. Demir makasla kesilemeyen çit, güvenlik bilincine sahip kişilerin gözdesi.

5. Dekoratif Panel Çit

Özel tasarım panel çit olarak da bilinen dekoratif panel çit sistemini diğer panel türlerinden ayıran, kullanıcıya uygun estetik tasarım alternatifleri sunmasıdır. Bir diğer önemli özellik ise en üst düzeyde kaplama teknolojisidir.

Tasarım alternatiflerinin oluşturduğu zarif görünümüyle göz dolduran, dayanıklı ve sağlam yapısıyla güvenlik gereksinimlerini karşılayan Dekoratif Panel Çit, kullanıcıya getirdiği hızlı montaj sayesinde en değişken olan popüler çit sistemlerinden biridir. Dekoratif panel çiti klasik çitten ayıran özellik, en çok bilinen 60x60x1.5 cm ölçülerinde veya modellerinde mızrak, yarasa, pirana ve lale gibi şekillerin kullanılmasıdır. Bu konfigürasyonlar sayesinde dekoratif çitler mızrak, yarasa, piranha, mızrak, lale gibi farklı isimler taşıyan desenleri sayesinde oluşturdukları estetik algı ile kullanıldığı ortama güvenilirlik katar.

Dekoratif panel çitler için özel olarak geliştirilmiş galvanizli plastik kaplı metal klipslerle uyumlu paslanmaz çelik cıvatalar, dayanıklılık ve estetik katmaktadır. Dekoratif çitin ana malzemesi demir olup sıcak daldırma galvaniz boyalıdır. Galvaniz üzeri polyester kaplama ile yapılmış olması çok uzun ömürlü olmasını sağlar. Galvanizli tel 10 yıl garantilidir. Toz boyalı dekoratif panel çit mavi, siyah, beyaz renk seçeneklerine sahip olup ayrıca sipariş üzerine kömür renginde üretilebilmektedir. Klips ve kapak poliamid malzemeden üretilmiştir ve UV ışınlarına dayanıklıdır.

6. Panel Çit Direği

Oksijen tedarik alanları evlerde, işyerlerinde, okullarda, hastanelerde kısacası yaşam aktivitelerinin gerçekleştiği her alanda oldukça önemlidir. Balkon, teras ve bahçe gibi alanlarda çiçeklerin bakımı çok güzel ve hoş bir dekorasyondur. Bu alanlarda çevrelerini ayırmak, çiçek, bitki ve ağaçları zararlı etkenlerden korumak ve daha güvenli bir yaşam alanı sağlamak için mahremiyet çitlerine ihtiyaç vardır. Bahçe, balkon veya teras gibi alanlarda çiçek koruyucusu gibi görünseler de aslında çok daha dekoratif bir atmosfer yaratırlar.

Özellikle bahçeli evlerde çit kullanımı oldukça yaygındır. Çit, birçok farklı malzemeden yapılmış bireysel evlerin bahçesi için hem dekoratif bir rol hem de bir sınır oynar. Hem dekoratif hem de güvenlik amaçlı kullanılabilen panel çit direği olarak tasarlanmaktadır. Sütun şeklinde tasarlanan çitler metal, ahşap, plastik, bambu, bambu gibi birçok farklı malzemeden yapılmaktadır. Çit direkleri, birçok yapı malzemesi ve bahçe dekorasyonu markası tarafından tasarlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesi sunan markalar arasından dış mekanınız için doğru stili seçebileceksiniz.

7. Hasır Çit

Ayrı bir eviniz varsa ve komşularınızdan manzarayı keserek mahremiyetinizi korumak istiyorsanız hasır çit bir çözüm olacaktır. Sizin için çok pratik ve doğal.

Villa ve konak sahiplerinin çoğu, tüm cepheyi beton ve demirle kapladıktan sonra mekanlarının daraldığını ve evde otururken kendilerini hapishane gibi hissettiklerini söyledi. Ancak çitleri hasırla örerlerse sadece alanı küçültmekle kalmaz, aynı zamanda tazelik ve doğa hissi de yaratırlar. örgü çit basit ve ekonomik üretim ile yapılabilmektedir.

Bahçenizde veya parselinizde tel örgü varsa ve içinin dışarıdan görünmesini engellemek istiyorsanız, tel örgü arkasına tel örgü uygulayarak doğal bir görünüm elde edersiniz. alan sıkışık olmayacak.

8. Trapez paneller

Trapez paneller çatı olarak kullanılma avantajlarını sunduğu için önemlidir. Trapez paneller, kullanılacağı binada yalıtım sağlanmasının gerekli olup olmamasına göre yalıtımlı veya yalıtımsız olarak üretilebilmektedir. Paneller çift kat izolasyon uygulanarak üretilirken, izolasyonsuz üretilenler tek kat olarak kullanılmaktadır. Yalıtım yapılmayan alanlarda iki yamuk arasında lokal yalıtım ile yalıtım kullanılabilir.

Trapez paneller, kolay taşınabilen ve montajı yapılabilen hafif ürünlerdir. Öte yandan çok iyi bir taşıyıcı malzemedir ve dekoratif amaçlı kullanılabilecek zengin görsel özelliklere sahiptir

trapez levhanın en çok tercih edilen ve ekonomik şekli 27/200’dür. Firmamız 0,50’den 1 mm’ye kadar birçok farklı kalınlık ve renkte üretim yapmaktadır. Gerçek kapsama alanının 800 veya 1000 mm olmak üzere iki alternatifi vardır. 15 metreye kadar uygun ölçülerde kesilebilir. Şekillerin ve renklerin yapısının değişebilmesi, yapılarda farklı görüntüler oluşturması açısından avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle sadece çatıda değil cephede de kullanılmaktadır. Hava şartlarından dolayı hasar ve kalite değişikliğine uğramayan oldukça dayanıklı bir üründür. Rüzgara ve kara dayanıklı olması bu ürünün Bursa için önemini artırmaktadır.

Panel Çit Fiyatı

Panel Çit Fiyat Listesi, panel çit fiyatı belirlenirken kullanılan malzemeye göre belirlenmektedir. Çeşitli ebatlarda üretilen panel çit modelleri, farklı panel çit fiyatları ile beğenilerinize sunulmaktadır. Bu kapsamda Panel Çit Kelepçeleri, Panel Çit Direkleri ve aklınıza gelebilecek tüm üretim malzemeleri etkili panel çit raflarıdır.

Panel Çit Kapılarının Özellikleri Nelerdir?

Panel çit kapısı, villa, iş yeri, okul ve benzeri yerler için üretilen panel çitlere uygun, yaygın olarak üretilen bir metal çit kapısı çeşididir. Metal çit kapısı, zemine veya panel çit gibi beton zemine kolayca monte edilebilir. Güvenli olması için kaliteli ve kalın ütüler kullanılır ve özenle bağlanır. Yaşam alanlarının estetik değerini artırmak için panel çit kapıları panel çitlerle birlikte kullanabilirsiniz.

Panel Çit Boyanır Mı?

Panel çit imalat sırasında yeşile boyanmıştır. Genellikle yeşil panel çit tercih edilir. Müşteri tarafından aksi talep edilmediği sürece yeşil panel çit üretilecektir. Başka bir renk istenirse ek ücret olarak yansıtılacaktır

Panel Çitler Sökülüp Yeniden Kullanılabilir mi?

Evet, panel çit istenildiği zaman sökülüp tekrar kullanılabilir. Panel çitleri başka bir yere kuracaksanız, aynı ekipmanla montajı çok kolaydır. Oturduğunuz evin taşınması durumunda panel çiti tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Panel çit yeni yeriniz için yeterli değilse ürünü büyütebilir yani eksik adeti satın alabilirsiniz. Yani panel çit çok kullanışlı bir üründür. 

Panel Çit Çeşitleri Nelerdir?

Panel Çit bahçe, iş yeri, bina ve benzeri alanların korunması ve güvenliğinin sağlanması için kullanılan metal çit ürünleridir. Duvar panel çit olarak da bilinir. Genellikle bahçe duvarı gibi belirli bir yüksekliğe monte edilir, ancak panel çit toprak veya beton zeminlere de monte edilebilir.

Bahçe çiti modelleri kullanılan normal çim çit ürünlerinden sonra modern bir çit, tel çit panelidir. Panel çit, oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü, metal çit direklerinin işlenmesi ve şekillendirilmesi ile oluşturulan bir çit çeşididir. Çok sağlam bir yapısı var. Hava koşullarına dayanıklı, zamanla solmayan ve paslanmaya karşı oldukça dayanıklı bir üründür.