Panel Çit Kapısı Modelleri

PANEL ÇİT BAHÇE KAPISI SİSTEMLERİ

Panel Çit Kapısı Nedir?

Panel çit kapısı, hem bütünlük sağlamak hem de şık bir görünüm oluşturmak için panel çit veya tel çit uygulanan alanlarda üretilmektedir. Bu kapılar panel çit kapı sistemi olarak tanımlanmaktadır. Tel çit, kapıya uygulanan çit sistemini adapte ederek kapı geçişini sağlayan bir sistemdir.

Panel çit kapı tasarımı, genel olarak mevcut insan mülkiyetinin korunmasına dayalı bir hareket olarak görülebilir. Panel çit kapı örnekleri kapsamında çeşitli tasarımlar sunulmaktadır; Görüntü ve kullanım açısından hepsinin benzer bir konumda olması mümkündür. Aynı zamanda gerekli koşulları barındırmak için önemli bir konumdadır ve çitlere daha rahat bir tavır alınmasını sağlar. Panel çit kapı tasarımları hem bahçe hem de evin ön alanı için ciddi bir barınak potansiyeli oluşturmaktadır. Sonuç olarak, kullanıcı odaklı yaklaşımı sayesinde karmaşık olmayan kullanımı ile adından söz ettirmektedir. Bu nedenle kurulum kolaylığı ve uygun fiyat açısından her zaman ideal denilebilecek bir seçenek olarak anılacaktır. Bireylerin kendi mallarını korumalarının uygun olduğu gösterilecektir.

Panel Kapı Sistemleri

Panel kapı sistemleri genellikle fonksiyonel bir güvenlik önlemi olarak kabul edilir. Bu, yabancıların veya hayvanların kişisel mülke girmesini önlemek için tercih edilen bir güvenlik yöntemi olarak kabul edilebilir. Panel çit sistemi ile her zaman uygun bir yaşam ortamı oluşturmak ve kullanışlılığı ile gerekli çözümü oluşturmak mümkün olacaktır. Panelli çit kapısı seçenekleri işletmeler tarafından talep görecek; Yetkisiz erişimi engelleyebilecek türden olduğu için tüm beğenileri toplayabilecek bir uygulama olarak karşımıza çıkacaktır. Bu doğrultuda en belirgin tercihleri sağlayabilecek sistem olarak adlandırılabilirler. Fonksiyona ek olarak; Kullanışlılığı göz önüne alındığında, bu sistemlerin her zaman güvenlik odaklı sonuçlar üretebileceği görülebilir. Aynı zamanda bu panel çit sistemleri dış etkenlere karşı sürdürülebilir bir yapı ile kendini gösterecektir.

Panel Çit Kapı Fiyat

Panel çit kapı, fiyatlandırma seçenekleri açısından her zaman ideal konumda olabilir. Farklı metal malzemelerden oluşan bu güvenlik seçeneklerinin yanı sıra kullanıcı sayısı göz önüne alındığında en ideal seçenek olarak kabul edilebilir. Panel çit kapısı fiyatı üzerinde belirli kriterlere göre gerekli düzenlemeler yapılabilmektedir. Fiyatın ortaya çıkması ile en mükemmel sonuçlara ulaşmak mümkün olacaktır. Genel olarak etkili sonuçlar açısından da ne kadar çekici olduğu görülebilir. Son derece uygun fiyatlar nedeniyle gerekli işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Aynı zamanda mükemmel bir sonuç elde etmek için yeterli sayılabilir. İlk andan itibaren etkili olacak panelli çit kapısı seçeneği de son derece çekici unsurları barındırmak için yeterli sayılabilir.

Panel çit kapı fiyat aşamasında firmalar gerektiğinde müdahale edebilir ve en doğru sonuçların alındığı aşamada en genel gelişmeleri sunabilir. Panel çit kapıları ile belirli bir alanı perdelemek daha kolay hale gelir. Bu tür işlemleri kısa sürede yapabilmeleri için mükemmel sonuçlar vermelerini sağlayan bir faktör olarak görülebilir. Panel çit kapısı çerçevesinde fiyat konusunda herkese gerekli desteği sağladığı söylenebilir. Panel çit kapı fiyatları modele göre değişiklik göstermektedir; Bunlar, tüm kesimlerin bütçelerine uygun göründükleri için, muhtemelen en geniş etkiye sahip olan unsurlardır. Fiyat konusunda insanlara yardımcı olacak firmaların da her zaman yeterli miktarda ürün bulabilecekleri tercihler yapacakları görülüyor. Büyük fayda sağlayacak panelli çit kapı seçeneği de ideal bir konuma yerleştirilebilir.

Panel Çit Kapı Yapımı

Panel çit kapı yapımı genellikle istenilen sonuçları kesintisiz olarak vermek üzere tasarlanır. Panel çit yapımı kapsamında alanında uzman kişilerin katılımı ile; Birbirine mükemmel şekilde uyan öğeler oluşturmak da mümkündür. Kesinlikle benzersiz sonuçların elde edildiği aşamada tam etki sağlayacak şekilde tasarlanacaktır. Farklı kalınlık ve sıklıkta parçalar da dahil olmak üzere iplik seçimlerinin üretimi sırasında dikkatli araştırma yapmak mümkündür. Böylece güvenlik unsurlarını mükemmel bir şekilde temsil etmek için bu unsurların her zaman önde olduğu söylenebilir. Tam ideal gelişmelerin yer alacağı bu detaylar arasında genel ilgiyi çekecektir. Bir kez monte edildiğinde, yüksek kalitede yapıldıkları için büyük etki verebilecek öğeler olarak kabul edilebilirler.

Panel çit kapı ölçüleri Panel çit kapı ölçüleri farklı şekillerde sunulduğundan bu dönemin en yaygın gelişmelerini içinde barındırdığı düşünülmektedir. Panel çit kapı ölçüleri tamamen tercihe dayalı olup, kullanıcıların bu ölçülerden herhangi birinden faydalanabilecekleri sonuçlar sunabilmektedir. Bu nedenle farklı metrikler her zaman göz önünde bulundurulur ve kullanıcıların aradığı koşulları sağlamak için önemli bir kriter olarak görülebilir. Kişilerin korunma istekleri ile ilgili olarak harekete geçecekleri panel çit boyutunu seçmeleri önemli bir faktör olarak kabul edilmektedir. Ayrıca, boyutlar için doğru ızgarayı seçin; her zaman ideal sonuçlar verebilecektir.

Panel Çit Kapı Montajı

Panel Çit Kapı Montajı kullanım alanına göre farklı elemanlar olarak adlandırılmaktadır. Panel çit kapı montajında görev alacak olanlar, genellikle montaj sürecinde doğru kararlar vermek zorunda kalacaklardır. Aksi takdirde panel çit kapı montajı seçeneğine bağlı olarak olumsuz gelişmeler olduğu söylenebilir. Toprağa ve kullanılan alanın boyutuna bağlı olarak, maruz kalma durumu ön plan kriteri olarak adlandırılacaktır. Bu sorunlar, panel çitin çok fazla gerilmemesi veya sarkmaması için ön ve ortada olması gereken şeyler olarak kabul edilir. Bunun için en doğru hesaplamaların yapılması gerekeceği gibi panel çit işlemlerinde de sürekli olarak en doğru hesaplamaları vermek mümkün olacaktır.

Panel Çit Kapı Çeşitleri Nelerdir?

Panel çit kapı sistemleri tekli, ikili, sürmeli ve kol seçenekleriyle sunulmaktadır. Sağlam Çit olarak tüm bu modelleri bölgenize göre tasarlıyoruz. Özel ölçülü file kapı sistemlerimiz ile zarif ve estetik bir geçiş alanı oluşturulur.

Üretilen çit kapısı sistemi manuel ve otomatik kullanıma uygundur. Panel çit kapıları galvaniz ve paslanmaz çelik malzemelerden üretilir. Bu nedenle sizlere dış ortam koşullarına dayanıklı ürünler sunar. Kapılarda farklı kilitleme sistemleri kullanılır. İhtiyaçlarınıza göre istediğiniz kilit tipini seçebilirsiniz. Panel çit kapı çeşitleri:

1. Panel Çit Tek Kanat Bahçe Kapısı

Tek kanatlı kapı sistemi Yapımtel Çit sistemi, müşterilerine üretimden montaja kadar destek veren, isteğe bağlı olarak Kapı Sistemi adı altında tek kanatlı kapı sistemi de dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.

Tek kanat kapı sistemi kullanım amacı nedir?

Tek kanatlı kapı sistemi, görsel bakımda modern görünümünden dolayı yaya giriş ve çıkışlarında kullanılan tek kanatlı kapı sistemidir.

Tek kanat kapı sistemi üretim aşaması

Tek kanatlı kapı sistemi, önceden hazırlanmış kapı kasalarına odaklanarak sıcak daldırma galvaniz tel kullanılarak üretilmektedir. Merkezleme işlemi tamamlandıktan sonra gerekli aksesuarlar kapıya monte edildikten sonra toz boya ile boyanarak müşterilerimize teslim edilir.

Tek kanat kapı sistemi özellikleri:

 • Yükseklik seçenekleri: minimum 50cm, maksimum 300cm yapılır.
 • Genişlik seçenekleri: Tek kanatlı kapılar için: 100 cm – 150 cm Diğer seçenekler mevcuttur. 
 • Tek kanatlı panel çit seçenekleri: Standart (5cm x 15cm) ve (5cm x 20cm) olarak üretilmektedir.
 • Tek kanatlı kapı çit teli kalınlık seçeneği: 3,80mm, 4.00mm, 4.50mm, 5.00mm, 6.00mm, 8.00mm kalınlığında sıcak daldırma galvanizli telden üretilmektedir.
 • Profil seçenekleri: Kutu Profil 50 × 50 1,50 mm – Kutu Profil 50 × 50 2,00 mm Kutu Profil 60 × 60 1,50 mm Kutu Profil 60 × 60 2,00 mm Değiştir ve Diğer seçenekleri ile kullanılabilir.
 • Aksesuar seçenekleri: Monte edildiğinde menteşeler, cıvatalar, kol kilitleri, tahrik milleri, metal veya plastik Lama kelepçeler ve galvanizli akıllı vidalar, profiller için plastik kapaklar ve galvanizli çelik mandallarla birlikte gelir.
 • Renk Seçenekleri: Standart üretim rengi Rall Green 6005 olup, istenilen her renge boyanabilir.

2. Panel Çit Çift Kanatlı Bahçe Kapısı

Çift çit çit sistemi Yapımtel Çit sistemi, müşterilerini üretim aşamasından montaj aşamasına kadar destekleyen, Sistem adı altında bifokal kapı sistemleri de dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine ürün yelpazesi sunan çit sistemi Ürün seçenekleri olarak kapılar.

Çit Çift kanat kapı sistemi kullanım amacı nedir?

Çit Çift kanat kapı sistemi, görsel bakımda modern görünümünden dolayı yayalara giriş çıkış yapan personel için kullanılan çift kanatlı kapı sistemidir.

Çit Çift kanat kapı sistemi üretim aşaması

Çift kanatlı kapı sistemi, önceden hazırlanmış kapı kasalarına odaklanarak sıcak daldırma galvaniz tel kullanılarak üretilmektedir. Merkezleme işlemi tamamlandıktan sonra gerekli aksesuarlar kapıya monte edildikten sonra toz boya ile boyanarak müşterilerimize teslim edilir.

Çit Çift kanat kapı sistemi özellikleri:

 • Yükseklik seçenekleri: minimum 50cm, maksimum 300cm yapılır.
 • Genişlik seçenekleri: Çift kanatlı kapılar için: 200 cm – 250 cm – 300 cm -350 cm – 400 cm – 450 cm – 500 cm – 550 cm – 600 cm diğer seçenekler mevcuttur.
 • Çift Kapılı Panel Çit Aralığı Seçenekleri: Standart (5cm x 15cm) ve (5cm x 20cm) olarak üretilmektedir.
 • Çift kanat panel çit tel kalınlık seçeneği: 4.00mm, 4.50mm, 5.00mm, 6.00mm, 8.00mm kalınlığında sıcak daldırma galvanizli telden imal edilmektedir.
 • Aksesuar seçenekleri: Monte edildiğinde menteşeler, cıvatalar, kol kilitleri, tahrik milleri, metal veya plastik Lama kelepçeler ve galvanizli akıllı vidalar, profiller için plastik kapaklar ve galvanizli çelik mandallarla birlikte gelir.
 • Renk Seçenekleri: Standart üretim rengi Rall Green 6005 olup, istenilen her renge boyanabilir.

3. Panel Çit Sürgülü Kapı

Sürgülü Kapı Sistemi Müşterilerine üretim aşamasından montaj aşamasına kadar destek olan Yapımtel Çit Sistemi, adı altında Sürgülü Kapı sistemleri de dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır. Kapı Sistemleri Ürün Seçenekleri olarak, hizmetlerini bir arada sunmaktadır.

Sürgülü kapı sistemi kullanım amacı nedir?

Çift kanatlı kapı sistemi, imajı korumada modern görüntüsünden dolayı personel giriş, araç giriş ve çıkışlarında kullanılan çift kanatlı kapı sistemidir.

Sürgülü kapı sistemi üretim aşaması

Sürme kapı sistemi, merkezlenerek hazırlanan kapı kasaları üzerine sıcak daldırma galvaniz telden imal edilmektedir. Merkezleme işlemi tamamlandıktan sonra gerekli aksesuarlar kapıya monte edildikten sonra toz boya ile boyanarak müşterilerimize teslim edilir.

Sürgülü kapı sistemi özellikleri:

 • Yükseklik seçenekleri: minimum 50cm, maksimum 300cm yapılır.
 • Genişlik seçenekleri: Sürme kapılar için: 200 cm – 300 cm – 400 cm -500 cm – 600 cm – 700 cm – 800 cm -900 cm -1000 cm – 1200 cm Diğer seçenekler mevcuttur.
 • Sürgülü Kapı panel çit çeşitleri: Standart (5cm x 15cm) ve (5cm x 20cm) olarak üretilmektedir.
 • Sürgülü Kapı panel çit tel kalınlık seçenekleri: 4.00mm, 4.50mm, 5.00mm, 6.00mm, 8.00mm kalınlıklarında sıcak daldırma galvanizli telden imal edilmektedir.
 • Profil seçenekleri: Kutu Profil 50 × 50 1,50 mm – Kutu Profil 50 × 50 2,00 mm Kutu Profil 60 × 60 1,50 mm Kutu Profil 60 × 60 2,00 mm Değiştir ve Diğer seçenekleri ile kullanılabilir.
 • Aksesuar seçenekleri: Monte edildiğinde menteşeler, cıvatalar, kol kilitleri, tahrik milleri, metal veya plastik Lama kelepçeler ve galvanizli akıllı vidalar, profiller için plastik kapaklar ve galvanizli çelik mandallarla birlikte gelir.
 • Renk Seçenekleri: Standart üretim rengi Rall Green 6005 olup, istenilen her renge boyanabilir.

Raylı Kapı Çözümleri Nedir?

Raylı kapı çözümleri özellikle bahçe kapılarında tercih edilmektedir. Sürgülü bahçe kapısı sayesinde istenilen boy ve ağırlıkta kapı imalatı yapmaktayız. Bu kapıların kullanımı kolaydır ve birçok avantajı vardır. Raylı kapı çözümü Onur çit sistemi ile en çok talep edilen hizmetlerden biridir. Kullanım alanı:

 • Raylı kapı sistemi özellikle bahçe kapıları için tavsiye edilir.
 • Villalarda sürgülü raylı kapılar ağırlıklı olarak park yeri olarak kullanılmaktadır.
 • Sitede güvenliği sağlamak için kullanılır

 

Raylı kapı çözümleri endüstriyel tesislerde de kullanılmaktadır. Bahçe kapısı sistemi genellikle uzaktan kumanda ile otomatik olarak tercih edilmektedir. Bu sayede özellikle araba ile gelindiğinde eve veya mekana yaklaşırken kapıyı açmak mümkün oluyor. Kapı takip sistemi; Özel ölçü ve ölçülerde imal edilmektedir. İstenilen model ve tasarıma göre üretilmektedir. Genel olarak en geniş uygulama yelpazesine sahip olan Sürgülü Kapı sistemi elbette tek yollu Sürgülü Kapı sistemidir.

Raylı Kapı Nasıl Kullanılır?

Raylı kapı, en pratik ve işlevsel çözümlerden biridir. Kapının açılması için yeterli alanın olmadığı veya kapının büyük olduğu yerlerde en kullanışlı çözümlerden biridir. Genel olarak oturma ve kullanım kolaylığı açısından tek raylı sürme sistemi tercih edilmektedir. Takipli kapı sistemleri otomatik önceliğe sahipse ve güç kapalı ise bu noktada manuel olarak çalışacaktır. Bu sayede her şart ve koşulda kullanılabilir. Hızlı montaj ve teslimatımız ile dilediğiniz ebat ve tasarımda palet kapılarını kullanabilirsiniz. Bahçe sürgülü kapı fiyatları da oldukça uygundur.

Raylı Kapı Avantajları Nelerdir?

Raylı kapının avantajları, temel olarak yerden ve zamandan tasarruf sağlamasıdır. Özellikle bahçe kapıları, yerden tasarruf sağlayan raylı kapı sistemleri gibi büyük kapıları açmak için popülerdir. Hızlı montaj hizmetlerimizin yanı sıra çok kolay kullanım özelliklerine sahiptir. Raylı kapı modellerinden istenilen kapı modeli seçilebilir ve bahçeye en uygun kapı kısa sürede kullanılabilir.

Panel Çit Nedir?

En popüler çit modellerinden biri olan panel çit, farklı alanlarda kullanılan popüler bir sistemdir. Güvenlik ihtiyaçlarına daha duyarlı bir yapıya sahiptir. Bahçe, park, iş yeri, kampüs vb. korumak için tasarlanmış metal çit ürünüdür. Özel alanlarda üst düzey güvenlik sağlamak için kullanılır. Modern ve şık görünümü sayesinde etrafınızda kötü bir görüntü oluşturmaz. Kullanım ve kurulum kolaylığı ve fiyat açısından da oldukça uygun. Birbirlerine kolayca bağlanabilmelerinin yanı sıra taşıma, taşıma gibi durumlarda kolayca demonte edilebilirler. Zemine veya beton zeminlere uygulanabilir. Duvar panel çit olarak da bilinir. Duvar gibi alanlara da monte edilebilir.

Panel Çit Ne İşe Yarar?

Güvenliğin önemli olduğu alanlarda çevre güvenliği için yaygın olarak kullanılır. Zararlılardan korunmak ve insanların neden olduğu zararları önlemek için kullanılırlar. Panel çitin yapısından dolayı uçları çok keskindir ancak güvenlik ve uzun ömür için üzerine jiletli tel monte edilebilir.

Paslanmaya karşı dayanıklı olduğu için dayanıklıdır. PVC ve galvaniz telden yapıldığı için rengi solmaz ve yıpranmaz. Güneş ışığına dayanıklıdır. Estetik görünümünü ve zarif yapısını uzun yıllar hiçbir değişikliğe uğramadan korur. Bahçelerin vazgeçilmezi haline gelen Panel çit ürünleri kişiye özel de üretilebilmektedir.

Panel Hangi Zeminlerde Kullanılır?

 • Toprak zeminde
 • Duvarlı zeminde
 • Çim üzerinde
 • Beton üzerinde

Panel Çit Nerelerde Kullanılır?

 • İş yeri çevresi
 • Tarla
 • Arazi
 • Kreş, okul Çevresi
 • Ev bahçesi

Çit Paneli Ne İçin Kullanılır?

 • Nükleer santraller ve çevresi
 • Askeri alanlar
 • Yüksek düzeyde güvenlik istenen alanlarda kullanılabilir.
 • Sınır güvenliği için kullanılabilirler
 • Uluslararası güvenlik alanlarında kullanılabilir.

Panel Çit Teli Özellikleri Arasında Neler Vardır?

Simetrik görünümü göze hoş gelen bir yapı kazandırır. Yeşil renk avantajı ile bulunduğu ortama doğal bir görünüm kazandırır. Diğer kordonlardan farklı olarak bükülmeye, sarkmaya, kırılmaya ve korozyona karşı dayanıklı olduğu için şeklini kaybetmeden yıllarca harika görünmeye devam eder.

Siyah panel çit olarak da üretilmektedir. En çok tercih edilen renk yeşil olsa da uygulandığı alanda siyahın da bir o kadar şık duracağından emin olabilirsiniz.

Panel Çit Avantajları Nelerdir?

Birçok yönden avantaj sunan ve güvenlik çözümleri oluşturabilen bir yapıya sahiptir.

 • Öncelikle tahta çit, yabancıların bahçeye girmesini engeller.
 • Bahçeyi kedi ve köpek gibi zararlılardan iyi koruyun.
 • Bu, kemirgenlerin bahçeye girmesini önlemek için bir önlemdir.
 • Kısıtlı alanlarda yüksek düzeyde güvenlik oluşturmanız daha iyi olur

 

Güvenlik avantajlarının yanı sıra estetik bir görünüm oluşturduğu için çok popülerdir. Faydaları nedeniyle yaygın olarak tercih edilmektedir. Bahçe duvar çitleri denilince akla ilk gelen tasarımlardan biridir.

Panel Çit Montajı Nasıl Yapılır?

Montaj aşaması en basitidir. Satın aldığınız üretici sizin için ayarlayabilir. Bu, kurulumu kolay ve ucuz olduğu için yaygın olarak tercih edilen bir kablolu modeldir. Montajı yapıldıktan sonra çim çit gibi dekoratif ürünleri montajlayarak daha şık hale getirme imkanına sahipsiniz. Bu avantajına ek olarak pratik bir yön de sunmaktadır.

Uygulandığı alanda önce ölçüler alındığı için ölçüye göre imalat yapılır ve ardından yapılır. Uygulanacak toprağın toprak, çim veya beton olmasına göre çeşitli döşeme şekilleri mevcuttur. Donatı, profilli veya betonarme kolonların yerden eşit aralıklarla yerleştirilmesiyle yapılır. Zemin katlarda delikler açıldıktan sonra beton dökülür ve beton üzerine monte edilir. Beton zeminlerde dübellerle sabitlenir. Plakalar birbirine çelik vidalarla bağlandığında mukavemetleri artar.

Toprak Zemine Panel Çit Montajı

 • Belirli sürelerle çukur açılır.
 • Çukurlara beton dökülür.
 • Panel çit beton üzerine monte edilir.
 • Birbirine bağlanarak sağlam hale getirilir

Dekoratif Çit Nedir?

Dekoratif yeşil panel çit, bahçenizin doğal görünümünü bozmaz ve bahçe çevresinde kötü bir görüntü oluşturmaz. Sarmaşığınızı sarmak daha güzel bir görüntü oluşturacaktır. Öncelikle bitkinizin doğasını bozmaz ve panel çitin yapısında kötü görünecek herhangi bir problem yoktur. İnce yeşil demir çubuklar güzel bir görünüm için eğimlidir.

Panel Çit Fiyatları Hakkında Neler Biliyorsunuz?

Panel çitin fiyatı, dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu için diğer tellere göre daha düşüktür. Belirli markalar kaliteli panel çit sunmaktadır. Hızlı teslimat ile güvenilir hizmet verenler bulunur. Fiyatlar talebe göre değişiklik gösterebilir. Kullanılan malzemeler; Klipleri, gönderileri, boyutları ve diğer öğeleri, değişken panel çit tekliflerini görebilirsiniz. Zincir bağlantı çit fiyatlarına alternatif olarak kullanılabilecek diğer ürünlere göre çok daha ucuz sayılabilir.