Düzlemsel Jiletli Tel

Ozellikler

Düzlemsel jiletli telin temel bileşenleri, genellikle yüksek kaliteli çelik veya diğer dayanıklı metallerden üretilir. Bu malzeme, özel bir üretim sürecinden geçerek ince, keskin kenarlara sahip şeritler halinde düzenlenir. 

Tanıtım Videosu

Videoyu oynat

MAĞAZALARIMIZ

Fotoğraflar

Düzlemsel Jiletli Tel Sİstemleri

Düzlemsel Jiletli Tel Nedir ?

Düzlemsel jiletli tel, düzgün şekillerde kesilmiş parçaların bir araya gelerek oluşturduğu bir tel türüdür. Bu tipe göre üretilen tel, genellikle yüksek mukavemete sahip olması nedeniyle, yapısal elemanların üretiminde kullanılır. Düzlemsel jiletli tel, çelikten yapılır ve çeşitli çap ve kalınlıklarda üretilebilir.

 

Düzlemsel Jiletli Tel Nerelerde Kullanılır

Düzlemsel jiletli tel tipik olarak güvenlik için bariyerler veya muhafazalar oluşturmak veya sınırları işaretlemek için kullanılır. Tarımda genellikle hayvanları çitlemek veya bir mülkün sınırını işaretlemek için kullanılır. İnşaatta, bir şantiyeyi emniyete almak veya bir alanın çevresini işaretlemek için kullanılabilir. Bazen askeri uygulamalarda bariyerler veya barikatlar oluşturmak için de kullanılır.

  • Evler ve Bahçeler
  • Askeri Alanlar
  • Yol Kenarları
  • Endüstriyel Alanlar

 

Hırsızlardan Korunmak için tercih edinin jiletli tel  sistemlerini satın alın!

İstanbul Jiletli Tel MT Fiyatı

Jiletli tellerin mt fiyatları  30 TL ile 120 TL arasında değişebilir. Bu fiyatlar, jiletli telin uzunluğu ve yüksekliğine göre değişebilir. Örneğin, uzun ve yüksek bir jiletli tel daha pahalı olabilir. 

Ayrıca, jiletli tel sistemlerinin malzemesi de fiyatı etkileyebilir. Örneğin, paslanmaz çelikten yapılmış bir jiletli tel daha pahalı olabilir. Benzer şekilde, jiletli tel kaplama malzemesi de fiyatı etkileyebilir.